HAKKIMIZDA | ABOUT US

Temelleri 2010 yılında atılan ALPEKA Mühendislik,  yüksek kalite standartlarını esas alarak projelerin; fizibilite, dizayn, boyutlandırma, planlama, koordinasyon ve imalat aşamalarındaki her türlü mühendislik hizmetlerini üstlenirken bu hizmetleri, daimi ve ileri mühendislik teknolojilerinden faydalanarak, gelişime açık, akademik bilgilerin ışığında, meslek etiği sınırları içerisinde her türlü etkili ve optimum çözümü müşteriye ulaştırmayı amaçlar.

ALPEKA Mühendislik, güvenilirliği prensip olarak belirler. Deneyimli ve konusunda uzman kadrosu ile ulusal ve uluslararası teknik standart ve şartnamelere uygun, uygulanabilir ve ihtiyaçlara eksiksiz cevap verecek nitelikte proje gereksinimlerini karşılar.

ALPEKA Engineering, founded in 2010 year, as it is undertaking the services of feasibility, design, sizing, planning, coordination and the projects at production stage by grounding on high quality standards; and it aims to convey every types of effective and optimum solutions to its customers by utilizing constant and advanced engineering technology  in terms of open for improvement academic in the light of information and within the boundaries of business ethics.

ALPEKA Engineering, takes the reliability as a principle. It meets the projects requirements, with its international technical standards and suitable for agreements; which is for applicable and complete solution ones.